Badanie USG serca dziecka (echo serca)

W gabinetach Neomedica pediatra w czasie wizyty może wykonać maluszkowi badania diagnostyczne. Należą do nich między innymi badanie USG doppler serca dziecka, zwane elektrokardiogramem czy też echem serca. Echokardiogram („echo”) jest badaniem ultrasonograficznym, które wykorzystuje fale dźwiękowe do oglądania serca. Jest bezpieczny, bezbolesny i bez promieniowania. Obrazy serca dziecka można oglądać na małym monitorze podczas wykonywania zabiegu. Skupia się na sercu i naczyniach krwionośnych wokół serca i pozwala na wykrycie nieprawidłowości działania serca malucha.

Najlepsi lekarze w Poznaniu- tylko w Neomedica

Poszukiwanie dobrego lekarza dla nas czy naszego dziecka często może być wyzwaniem, szczególnie że w przypadku tak małych dzieci każdy dzień ma znaczenie. W gabinetach Neomedica znaleźć można specjalistów, którzy w profesjonalny sposób zajmą się dzieckiem i wykryją ewentualne nieprawidłowości. Więcej informacji na ten temat znaleźć można na stronie:

Neomedica miejscem o wysokiej jakości obsługi

Badanie to można wykonać w wielu miejscach. Im lepszy, bardziej nowoczesny sprzęt i przeszkolony, doświadczony operator, tym dokładniejsze badanie. W Neomedica badania wykonywane są sprzętem najnowszej generacji, spełniającym wszelkie normy i pozwalające na profesjonalne i szybkie wykonanie badania. Firma posiada sprzęty przenośne, dzięki którym możliwe jest wykonanie badania bezpośrednio na wizycie domowej u pacjenta.

  Jak Wyczyścić Kominek z Płaszczem Wodnym - Sprawdzone Sposoby