Chcesz mieć dłuższe paznokcie? Odżywka Sally Hansen Maximum Growth jest dla Ciebie!

dluzsze-paznokciePosiadanie pięknych, długich paznokci to marzenie każdej kobiety. Niestety, utrzymanie tego stanu na dłoniach nie jest łatwe. Zwłaszcza dla tych z nas, które spędzają dużo czasu podczas prac domowych i ich dłonie narażone są na działanie chemicznych substancji. Wówczas nasze paznokcie potrzebują szczególnego wzmocnienia, zwłaszcza w kwestii wzrostu paznokcia. Dobrym, skutecznym rozwiązaniem będzie odżywka Sally Hansen Maximum Growth.

Odpowiednie zabezpieczenie końców paznokci to jeden z najprostszych sposobów na ”przyspieszenie” ich wzrostu. W jaki sposób? Otóż dzięki skutecznemu zabezpieczeniu paznokci przed ewentualnymi uszkodzeniami, nie łamią się one, co z kolei powoduje, że szybciej stają się długie i mocne. Dodatkowo odżywka Sally Hansen Maximum Growth jest bogata w substancje mające pozytywny wpływ na wygląd płytki paznokci. Dzięki temu paznokcie nie tylko są dłuższe, ale również wyglądają zdecydowanie lepiej.
W jaki sposób powinna być stosowana odżywka Sally Hansen Maximum Growth? Istnieje kilka sposobów. Producent zaleca, aby produkt nakładać na paznokcie codziennie przez pięć dni a następnie zmyć i ponowić kurację. Innym sposobem stosowania tej odżywki jest nakładanie jej jako bazę pod warstwę kolorowego lakieru. Jest to rozwiązanie dla osób, które nie wyobrażają sobie mieć niepomalowane paznokcie. Czy jest to skuteczna kuracja? Z pewnością tak i warto się nią zainteresować. Zwłaszcza, że sama odżywka Sally Hansen Maximum Growth nie należy do drogich i jest łatwo dostępna.

  Gąbka do makijażu - jaką najlepszą wybrać?