Damskie buty, które trzeba mieć!

Damskie butyWśród elementów damskiej garderoby wymienić można kilka pozycji, których nie powinno zabraknąć w szafie żadnej elegantki. Nieco podobnie jest z obuwiem. Wśród licznych fasonów i rodzajów butów damskich można znaleźć te najbardziej popularne i najchętniej wybierane przez wiele pań.

Klasyczne szpiki to z pewnością doskonały przykład butów, które powinny znaleźć się w garderobie każdej kobiety. Ponieważ nigdy nie wychodzą z mody i doskonale sprawdzają się zarówno jako uzupełnienie stylizacji wieczorowej oraz pasują do formalnych strojów, warto zainwestować w solidną parę dobrej jakości, która przetrwa wiele sezonów.

Baleriny to kolejne damskie buty, jakie nie wychodzą z mody. Panie kochają je za wygodę oraz dziewczęcy fason. Tego typu obuwie można nosić do licznych stylizacji i dobrze komponują się ze spodniami różnej długości, jak i spódnicami. Obecnie dostępne są baleriny w wielu kolorach. Będą one świetnym uzupełnieniem wiosennych i letnich stylizacji.

Każda kobieta – nawet ta kochająca szpilki i wybierająca najchętniej eleganckie obuwie – powinna mieć wygodne trampki. Ten fason zapewnia komfort, dlatego doskonale sprawdzi się w połączeniu ze stylizacjami na co dzień. Kolorowe tenisówki będą też świetnym wyborem na spacer, rower, bądź weekendowy wypad za miasto. Trampki nierzadko traktowane są również jako ciekawy kontrast dla bardziej formalnych strojów, z pewnością warto więc mieć chociaż jedną parę w swojej szafie.

  Czy spodnie typu jogger nadają się do wszystkiego ?