Nowe ubrania Chada

Polski hip hop jest naprawdę głęboko zakorzeniony i to już od kilkunastu a nawet kilkudziesięciu lat. Wiadomo, że ojczyzną hip hopu są Stany Zjednoczone, ale polska wcale nie ma się czego wstydzić. Marki hip hopowych ubrań mogą tutaj spokojnie konkurować z wieloma markami klasycznej odzieży. Prawda jest taka, że większość wytwórni płytowych ma również ubrania tej samej marki. Tak również jest z ubraniami marki Proceder. Ci, którzy są związani z kulturą hip hop, doskonale wiedzą, skąd wzięła się ta marka i kogo można uznać za jej twórcę.

Tomasz Chada to nikt inny jak warszawski raper, który wpadł na pomysł zrealizowania ubrań własnej marki. Ubrania są oczywiście w typowo hip hopowym stylu. W sklepach internetowych można kupić nie tylko bluzy, ale również spodnie, czapki i wiele innych hip hopowych akcesoriów. Ubrania te cechuje nie tylko oryginalność, ale i wysoka jakość. Wszystkie są szyte w Polsce, czego można pozazdrościć niejedna hip hopowa marka ubrań. Ubrania są też o tyle ciekawe, że mają bardzo inspirujące nadruki.

Szczególnie zauważalne jest to w przypadku bluz – zarówno tych z kapturami jak i tych bez kaptura. Na niektórych są nawet nadrukowane cytaty z przekleństwami, czym z pewnością będziemy zwracać uwagę na ulicy. Jest to jedna z najbardziej bezpośrednich marek, która w świecie hip hopu cieszy się ogromną popularnością. Warto zajrzeć do wielu sklepów internetowych i wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Zawsze też można trafić na bardzo ciekawe promocje i nieco zaoszczędzić.

  Moda mieniająca wyraz młodych